В Новотроїцьку відбулася нарада з питання створення Генічеського госпітального округу | Медиа МАЯК. Новости Геническа и Генического района

В Новотроїцьку відбулася нарада з питання створення Генічеського госпітального округу

17 липня 2017 року голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов прийняв участь у виїзній нараді в смт. Новотроїцьке з питання створення Генічеського госпітального округу, яка відбулася на запрошення голови Новотроїцької районної державної адміністрації Наталії Солтановської та голови Новотроїцької районної ради Юрія Коцегубова. Участь у заході також прийняли голова Генічеської райдежадміністрації Олександр Воробйов та головний лікар Генічеської ЦРЛ Ельдар Фетієв.

До складу Генічеського госпітального округу будуть входити громади Генічеського, Новотроїцького та Іванівського районів.

Госпітальні округи створюються як «функціональні об’єднання лікарень, розташованих на визначеній території». Госпітальний округ відіграватиме роль механізму координації та спільного прийняття рішень представниками місцевих органів влади, території яких він охоплюватиме. Заклади охорони здоров’я, охоплені госпітальним округом, залишатимуться у власності і підпорядкуванні місцевих органів влади, що є його учасниками.

У ході наради представників територіальних громад було ознайомлено з матеріально-технічною базою Новотроїцької центральної районної лікарні та прилеглою територією лікарні, де існує ймовірність створення закладів для людей похилого віку.

Також під час наради було обговорено проблемні питання впровадження медичної реформи,  якісного підбору кадрів та належного матеріально-технічного оснащення лікарень, перспектив фінансування медичних закладів Генічеського госпітального округу, необхідності консолідації коштів з місцевих бюджетів територіальних громад, недержавних інвестицій, спонсорських та благодійних внесків, коштів міжнародної допомоги та інші джерела.

За підсумками візиту було прийнято рішення зібратися на засідання госпітальної ради, на якому буде обрано голову та визначено основні завдання щодо розвитку госпітального округу.

Добавить комментарий