Місячник добровільної здачі зброї | Медиа МАЯК. Новости Геническа и Генического района

Місячник добровільної здачі зброї

З 01 по 28 квітня 2017 року Генічеський відділ поліції проводить місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів. Громадяни мають змогу добровільно здати до поліції зброю, що зберігається у них із порушенням чинного законодавства.

Відповідно до ч. З ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибухівкою), подібна ініціатива з боку громадянина передбачає звільнення від кримінальної відповідальності. Водночас нагадуємо, що носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), боєприпасів, вибухівки без передбаченого законом дозволу караються позбавленням
волі на строк до 7 років.

Кожен, хто виявив бажання добровільно зареєструвати чи здати вогнепальну зброю, може звернутися протягом місяця до Генічеського ВП ГУНП за адресою м. Генічеськ проспект Миру, 44 або в кабінет інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції Генічеського ВП ГУНП за адресою м. Генічеськ вул. Вокзальна (колишня Володарського), 1.

Особи, які добровільно здали із незаконного обігу мисливську вогнепальну зброю, спецзасоби, мають право зареєструвати таку зброю на своє ім’я. Однак дана зброя працівниками поліції перевіряється на від- повідність до законодавства України на причетність до кримінальних правопорушень, а також — по обліках на належність іншим особам. У разі позитивного результату та подачі передбачених законодавством документів зброя реєструється у власність громадянина, який її добровільно здав.

Керівництво Генічеського ВП ГУНП

Добавить комментарий