Міноборони опублікувало відео участі тральщика Генічеськ у навчаннях у складі групи з кораблями НАТО | Медиа МАЯК. Новости Геническа и Генического района

Міноборони опублікувало відео участі тральщика Генічеськ у навчаннях у складі групи з кораблями НАТО

Міноборони показало відео навчань у Чорному морі, де український рейдовий тральщик Генічеськ брав участь у складі військово-морської мінної групи НАТО у спільних тренуваннях типу PASSEX.

Наголошується, що метою навчань стали відпрацювання взаємодії у складі багатонаціонального тактичного з’єднання кораблів, а також придбання офіцерами українським ВМС досвіду організації протимінної оборони.

За словами командира Генічеська Олександра Бойчука, метою тренувань також став пошук і умовне знищення якірних мін. Подібні навчання не проводилися з 2004 року.

В ході навчань тральщикам вдалося виявити дві якірні міни, які були знищені вибухом.

Нагадаємо, 17 березня в порт Одеси зайшли кораблі з’єднання постійної військово-морської мінної групи НАТО. Одеський порт прийняв штабний корабель Контр-адмірал К. Черницький (ORP KX CZERNICKI, ВМС Польщі), а також морські тральщики Дуеро (ESPS DUERO, ВМС Іспанії), Ротвейл(FGS ROTTWEIL, ВМС Німеччини) і Аланья (TCG ALANYA, ВМС Туреччини).

Візит тривав до 20 березня.

Новое время

Добавить комментарий