Генічеські школярі привезли з екологічного конкурсу подарунки | Медиа МАЯК. Новости Геническа и Генического района

Генічеські школярі привезли з екологічного конкурсу подарунки

Днями у Полтаві завершив свою роботу Всеукраїнський конкурс екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». У ньому взяли участь команди юних любителів природи з 22 областей, серед яких були представники Херсонщини, переможці обласного етапу – колектив екологічної просвіти «Еко-тур» НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради (керівник команди – Пирогов І.А.).

Сам конкурс відбувався у творчій атмосфері чесної конкуренції. Дитячі роботи оцінювало компетентне журі, на розсуд якого діти представляли тематичні виступи-презентації: «Візитна картка команди» та «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони». Всі колективи демонстрували високий рівень підготовки, оригінальні та сучасні декорації з використанням лазерного шоу, занурювало присутніх у справжню феєрію мандр по ландшафтам України.

З Полтавщини «Еко-тур» повернувся з дипломом переможця в номінації «Найкраще висвітлення різнопланових аспектів екології». В загальному заліку команда «Еко-тур» НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради увійшла у топ-10 найкращих команд України з просвітницької діяльності. Кожен учасник агітбригади отримав сертифікат, який дає можливість відпочинку у Всеукраїнському оздоровчому таборі «Молода гвардія».

Крім концертних виступів для усіх учасників була організована екскурсіонна програма по Полтаві.

Херсонщина за день 

Добавить комментарий