Генічеськ, я пишаюся тобою– БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ | Медиа МАЯК. Новости Геническа и Генического района

Генічеськ, я пишаюся тобою– БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ

Погане ми помічаємо краще і частіше. Певно, така людська природа.

З особливою осторогою і навіть ворожнечею сприймається щось нове.

Але ж світ навколо нас прекрасний, треба просто вміти помічати це. Тож давайте вчитися разом.

Цього разу ми поцікавились, чим або ким, власне, генічани пишаються у своєму місті.

Олександр Тулупов, міський голова:

В моєму дитинстві і юності я завжди брав приклад зі старших, а сьогодні я пишаюся всіма дітьми нашого містечка. Саме діти дають дорослим відчуття повноти життя, почуття збереженої молодості і віри в краще. 

Олена Войцеховська, кондитер:

Генічеськ повинен пишатися своїми природними ресурсами та історичними об’єктами, завдяки яким в місто приїжджають туристи! Туристами ми теж повинні пишатися! Це майбутнє Генічеська, його добробут і процвітання.

Олександр Прихненко, фотохудожник:

Всім подобається наше Азовське море, а я пишаюся Сивашем. Його безкрайніми розливами, таємницями, які він приховує. Обожнюю фотографувати Сиваш і просто насолоджуватися його мелодійними звуками.

Олександр Вівтаник, вчитель:

Пишаюсь, тим що працюю в найкращій школі міста. Доля мене звела з найкращим творчим колективом району, який очолює Микитась Тетяна Дмитрівна. Пишаюсь своїми учнями, їх досягненнями. Дякую їх батькам за взаєморозуміння та допомогу у вихованні дітей. Дякую долі, за те що вона у стінах рідної школи звела мене з місцевою поетесою (теж вчителькою), корінною генічанкою, Ситниковою Тетяною Костянтинівною, яка оспівує у віршах красу нашого приморського містечка, та його колоритних мешканців.

Олена Тютюнник, директор Будинку культури:

Завжди любила наше Азовське море, немає значення чи на заході сонця чи на світанні, чи у тиху погоду, чи при штормі — саме лагідне та привітне і я ним справді пишаюсь! На ІІ місці — Арабатка, на ІІІ місці — старий залізний міст. Любіть свій край, бо ви тут живите і тут ростуть ваші діти!

Андрій Євстратов, голова районної ради: 

Батьківщину, як і батьків, не вибирають. Тому особливе ставлення до рідної землі у кожної людини в крові. У моєму житті виходить, як в народі кажуть: де народився, там і згодився. Тут мій дім, мої рідні і близькі. Людей та предметів для гордості у нас предостатньо.

А чим або ким пишаєтеся ви у своєму місті, селі чи селищі? Надсилайте нам свої коментарі зі світлинами з темою повідомлення «Я_пишаюсь_Геніч», аби вся країна дізналася про велич нашого Приазов’я. Адреса електронної пошти: media-mayak@ukr.net

Добавить комментарий