“Генгірка” та “Білі крила” – нові комунальні підприємства Херсонської обласної ради | Медиа МАЯК. Новости Геническа и Генического района

“Генгірка” та “Білі крила” – нові комунальні підприємства Херсонської обласної ради

Рішенням ХІІ сесії обласної ради VII скликання ліквідовано базу відпочинку “Генгірка”, а на її базі створено два комунальні підприємства.

“Генгірка”, як структурний підрозділ Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради, потребує значних додаткових фінансових ресурсів. Про це свідчить аналіз, проведений Управлінням розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад.

Втім, аналіз показав, що заклад може функціонувати як окреме комунальне госпрозрахункове підприємство, тобто кошти від продажу путівок будуть зараховуватися підприємству як дохід від надання послуг. До обласного бюджету перераховуватиметься відсоток від отриманого прибутку підприємства. З чим погодилися члени постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності.

Оскільки база відпочинку складається з двох корпусів, які розділяє проїжджа частина, то було рекомендовано створити два окремі комунальні підприємства – “Базу відпочинку “Генгірка” та “Базу відпочинку “Білі крила”.

Питання винесено на сесію і підтримано більшістю голосів.

Херсонська обласна рада

 

Добавить комментарий