Безпека руху під наглядом | Медиа МАЯК. Новости Геническа и Генического района

Безпека руху під наглядом

У період з 16 по 26 січня 2017 року на території Херсонської області було проведено відпрацювання з безпеки руху з метою зниження рівня аварійності та зменшення тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод

З метою профілактики аварійності та тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод  на території Херсонської області у період з 16 по 26 січня 2017 року було проведено відпрацювання з безпеки дорожнього руху.

Під час відпрацювання працівниками Генічеського ВП ГУНП виявлено 25 порушень ПДР з яких за керування у нетверезому стані 7 порушень.

Але, не зважаючи на проведені заходи, рівень аварійності є підвищеним. Так, за січень 2017 року на території Генічеського району зареєстровано 5 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, в яких загинула 1 особа та отримали травми 5 осіб. За той самий час у 2016 році в Генічеському районі було зареєстровано 3 ДТП, у яких постраждало 4 особи та ніхто не загинув. Основними причинами ДТП у 2017 році — є перевищення безпечної швидкості руху.

Тому Генічеський відділ поліції звертається до водіїв всіх транспортних засобів: вирушаючи в дорогу, не забувайте народну приказку «Повільніше їдеш – далі будеш». Не варто завідома наражатися на небезпеку, особливо, коли мова йде про життя – ваше та ваших рідних.

Вкотре нагадую, що вже діють зміни до адміністративного законодавства України, які стосуються керування транспортними засобами у нетверезому стані, а саме санкції ст. 130 КУпАП передбачають: за керування у нетверезому стані вперше тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік; вдруге протягом року  — тягне  за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 20400 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки; втретє протягом року, — тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі 40800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк десять років.

Вкотре нагадуємо, що нетверезий водій за кермом — це потенційний вбивця на дорозі.

Начальник Генічеського ВП ГУНП

в Херсонській області                                                                   А.А. Лещенко

Добавить комментарий